CZAS NA ZIELEŃ

W życiu jest czas na wszystko. Niemniej większość z nas w końcu myśli o tym, aby zapuścić korzenie, wybudować dom dla swojej rodziny i otoczyć go zielenią, aby dzieci miały gdzie się rozwijać, a dorośli spotykać z najbliższymi i zacieśniać więzi. To właśnie CZAS NA ZIELEŃ. Tę właśnie potrzebę, fundamentalną dla większości z nas, zaspokajamy.

Dla kogo pracujemy?

Tworzymy zieloną architekturę dla każdego, komu zależy na tym, aby krajobraz w pobliżu miejsca zamieszkanie lub pracy nie był betonowy, tylko służył ludziom do relaksu i prawdziwego odpoczynku w zgodzie z naturą. A do tego potrzebna jest zieleń.
Pracujemy na rzecz osób indywidualnych, zakładając ogrody na ich prywatnych posesjach, jak również na rzecz firm oraz instytucji, dla których troszczymy się o zieleń w wyznaczonym obszarze.
- Ogrody domowe
- Ogrody i zieleń dla firm
- Ogrody i zieleń dla osiedli mieszkaniowych

Gdzie pracujemy?

Projektujemy, zakładamy ogrody i pielęgnujemy je dla naszych klientów w Łodzi oraz okolicznych miejscowościach.

Co nas wyróżnia?

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technologicznym, obejmującym maszyny ogrodnicze oraz ciężki sprzęt niezbędny np. przy niwelacji terenu lub budowie dużych skalniaków. Starannie dobieramy rośliny do ogrodów naszych Klientów. Posiadamy dostęp do najlepszego materiału szkółkarskiego, aby sadzone przez nas drzewka i krzewy miały zapewniony prawidłowy wzrost i były dobrze dopasowane do panujących w regionie warunków klimatycznych.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz wyceny? Napisz lub zadzwoń do nas! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Przejdź do kontaktu