Projektowanie ogrodu

Projektowanie ogrodu to proces, w który wkładamy całe serce, ponieważ od niego zależy sukces całego przedsięwzięcia. W trakcie współpracy uwzględniamy wszystkie oczekiwania i potrzeby Klientów, a także ich możliwości budżetowe i specyfikę danego miejsca.

Każdy projekt ogrodu jest inny

Każdy projekt to inna historia, tak jak różne są historie i potrzeby naszych zleceniodawców. Tworzymy ogrody duże i małe, nowoczesne ogrody i w stylistyce klasycznej, a także ogrody tematyczne (ogród skalny, japoński, w stylu wiejskim, nawiązujący do baroku, feng shui itp.).

Projekt rewitalizacji

Nie tylko zakładamy ogrody od podstaw, ale również rewitalizujemy stare, także mocno zaniedbane ogrody, którym pomagamy zyskać nowe życie.

Dodatkowe usługi ogrodnicze

Na życzenie klientów dostarczajmy i instalujemy poszczególne elementy architektury krajobrazu, w tym wszelkiego rodzaju altany, oryginalne grillo-wędzarnie, ozdobne studnie, niewielkie fontanny czy ławeczki i stylowe huśtawki. Wszystkie te elementy, solidnie zaprojektowane i wykonane z ekologicznych materiałów, idealnie wkomponowujemy w otoczenie. Zajmujemy się też doborem i montażem nowoczesnych systemów nawadniających.

CZAS NA ZIELEŃ – dlaczego warto?

Nieustannie doskonalimy nasz warsztat pracy, wnikliwie śledzimy trendy branżowe i z chęcią podejmujemy nowe wyzwania. Ogrody, które projektujemy, mają niepowtarzalny charakter – zawsze dążymy do tego, aby spełniały marzenia ich właścicieli.

Wsparcie po realizacji projektu

Rzeczą naturalną jest, że ogród z czasem ulega przemianom i wymaga regularnej pielęgnacji, aby zachował swój urok. Podpowiadamy, jak to robić, a na życzenie oferujemy również kompleksowe usługi pielęgnacji ogrodu.

Kolejnym krokiem po zaprojektowaniu ogrodu jest jego urządzenie.

Urządzanie ogrodów

Zakładanie trawników

Pielęgnacja ogrodów

Nawadnianie ogrodów

Kosiarki autonomiczne