Projektowane przez nas ogrody

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to dziedzina, w której specjalizujemy się od ponad 10 lat. Przez ten czas tworzyliśmy dla naszych Klientów przestrzeń, która wzbogaca ich życie, daje możliwość pełnego wypoczynku i wzmacnia rodzinne więzy.

 

Dlaczego właśnie my?

  • Wiedza i doświadczenie
    Od przeszło 10 lat specjalizujemy się w dziedzinie architektury krajobrazu dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W trakcie współpracy chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tak aby nasi Klienci uzyskali maksymalne korzyści i żeby ich satysfakcja była jak największa.

  • Rzetelność
    Podejmujemy tylko te zlecenia, w przypadku których mamy 100% pewność powodzenia realizacji i satysfakcji Klienta. Nie projektujemy i nie aranżujemy ogrodów dla siebie ani nie wyznajemy sztuki dla sztuki. Robimy to dla konkretnych ludzi z realnymi potrzebami.

  • Wszechstronność

Zakładamy ogrody dla klientów małych i dużych, dla indywidualnych oraz firm. Współpracujemy przy pojedynczych projektach właścicieli przydomowych ogródków, jak i przy kompleksowej obsłudze inwestycji deweloperskich. Zawsze podchodzimy do pracy z jednakowym zaangażowaniem.

Nieustannie też doskonalimy nasz warsztat pracy, wnikliwie śledzimy nowinki z branży i z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań. Ogrody, które projektujemy mają niepowtarzalny charakter i są spełnieniem marzeń ich właścicieli. Rzeczą naturalną jest przy tym, że raz założony ogród z czasem ulega pewnym przemianom oraz wymaga regularnej pielęgnacji dla zachowania swego uroku. Podpowiadamy jak to robić, a na życzenie zleceniodawcy oferujemy kompleksowe usługi pielęgnacji ogrodu. Ze swojej strony zapewniamy najwyższą staranność wszystkich usług. Kochamy przyrodę, a finalny widok efektu naszej pracy daje nam dużo radości.